Wo Long: Fallen Dynasty, 5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

KOEI TECMO Europe ve Team NINJA, Wo Long: Fallen Dynasty’nin dünya çapında 5 milyondan fazla oyuncuya ulaştığını duyurdu. Şirketler ayrıca, oyunun Steam sürümü ve DLC paketlerinin 22 Mart 2024 tarihine kadar indirimli fiyattan satışa sunulduğunu açıkladı. Wo Long: Fallen Dynasty ve Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ile PlayStation 4 konsollar ve Microsoft Store ile Steam üzerinden PC için satışta. Ayrıca oyunun demosunun PC oyuncuları için Steam’de indirmeye sunuldu.

İlk olarak 3 Mart 2023 tarihinde piyasaya sürülen Wo Long: Fallen Dynasty, üç DLC paketi, Nioh 2, NARAKA: BLADEPOINT ve Lies of P işbirliklerinden gelen içeriklerin yanı sıra denge ayarlamaları ve ek işlevlerle oyun deneyimini geliştiren yamalarla ekstra içerik ekleyen çok sayıda güncelleme aldı. Ayrıca, 7 Şubat 2024’ten bu yana yeni silahlar, bölgeler, iblisler, oyun sonu içeriği ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm Season Pass içeriğini içeren bir Complete Edition sürümü mevcut.

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition, oyunun üç DLC paketinde (“Battle of Zhongyuan”, “Conqueror of Jiangdong” ve “Upheaval in Jingxiang”) yer alan her şeyi ve yeni oyun sonu içeriği “The Thousand-Mile Journey”i içeriyor. Cao Cao, Sun Ce ve Liu Bei’nin ordularından yeni karakterlerin yanı sıra yeni silah türleri (cestus, uzun kılıç ve kırbaç), yeni aşamalar, yeni İlahi Canavarlar, daha zorlu zorluk seviyeleri ve genişletilmiş işlevler içeriyor. Ayrıca Nioh 2, NARAKA: BLADEPOINT ve Lies of P ile yapılan ortak çalışmalardan ekipman ve aşamalar içeren bir ortak DLC içeriği koleksiyonu da içeriyor.

Buna ek olarak, Wo Long’da bulunan üç oyun içi öğe (“Baihu Zırhı”, “Zhuque Zırhı” ve “Qinglong Zırhı”) mini haritadaki İşaret Bayraklarının yerini gösteren oyun içi öğe (“Büyük Tarihçinin Kayıtları”) ile birlikte artık Complete Edition’da yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x